Mustafa Ceceli’nin Deprem Bölgesinden Sahiplendiği Köpeği Odin’in Bergen Dinlerken Efkarlandığı Anlar

Bir dönemler söylediği aşk şarkılarıyla herkesin kalbine dokunan, hatta düğünlerin vazgeçilmez romantik şarkılarının sahibi olan Mustafa Ceceli sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Deprem bölgesinden sahiplendiği tatlı mı tatlı köpeği Odin’in Bergen dinlediği anları paylaşan Ceceli, herkesi şaşkına çevirdi.

Yazdığı romantik şarkılarla bir dönemin gençlerine aşk acısı çektiren, aşık olanların duygularını daha da derinden etkileyen Mustafa Ceceli, şimdilerde yeni albümünü tanıtıyor.

“İyi ki Sen Varsın” isimli 7. albümünün tanıtımı ile ilgilenen Ceceli’nin sosyal medya paylaşımları da hayranları tarafından oldukça yakından takip ediliyor.

Ünlü şarkıcının Instagram’da 5,1 milyon takipçisi var.

Sosyal medyayı her ne kadar aktif kullanmasa da, hayranları kendisinin paylaşacağı yeni duyuruları büyük bir merakla bekliyor.

Hatırlarsanız Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, Şubat ayında tüm Türkiye’yi yıkıma uğratan büyük deprem sonrası bölgeden bir köpek sahiplenmişti.

Odin isimli köpeklerini eğittikleri bir videoyu daha önce paylaşmışlardı. Odin’in tatlılığını görmemek mümkün değil zaten. Mustafa Ceceli ve Selin İmer’in bu hareketi herkesi duygulandırmış, bir diğer yandan da gülümsetmişti.

O anları kaçırdıysanız tekrar göstermiş olalım:

Yaptıkları son paylaşımda ise Odin’in Bergen dinlediğini ve bu sırada duygulanıp ağladığını görüyoruz!

Bergen’den ‘Sen Affetsen’ şarkısını dinleyen Odin duygularına hakim olamıyor ve başlıyor ağlamaya.

Selin İmer de güzel çocuğunun ağlamadığını, Mustafa Ceceli’nin kendisine yapacağı albüm için prova yaptığını söyleyerek güldürüyor herkesi.

İşte efkar köpek Odin’in Bergen’le ağladığı anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x