GTA 6 yakında geliyor mu? Rockstar Games’ten şaşırtan adım!

Rockstar Games, dünyanın en çok beklenen video oyunlarından biri olan Grand Theft Auto 6 (GTA 6) ile ilgili sessizliğini kısmen bozdu. Oyunun ilk fragmanının yayınlanmasının ardından uzun bir süre herhangi bir yeni bilgi veya tanıtım görseli paylaşmayan efsanevi oyun stüdyosu, sonunda bekleyen hayranlar için küçük bir güncelleme yaptı. Rockstar’ın resmi web sitesinde yapılan bir değişiklikle, GTA 6 ‘oyunlar’ bölümüne eklendi. Bu hamle, oyuna dair merakla beklenen daha fazla bilginin yakın gelecekte paylaşılacağının sinyalini veriyor.

Şu anda GTA 6 sayfasında, oyunun topluluk, destek gibi bölümleri yer almıyor; ancak Rockstar, bu sayfada oyunun yayımlanan ilk fragmanına erişim sağlayan bir bağlantı ve oyuna dair yapılan ilk açıklamayı paylaştı. Bu, Rockstar’ın önümüzdeki dönemlerde oyunla ilgili daha fazla detay ve belki de yeni tanıtım görselleri, oynanış videoları gibi içerikler yayımlayacağının bir ön işareti olabilir.

GTA 6 yakında geliyor mu? Rockstar Games’ten şaşırtan adım!

Hayranlarının 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında piyasaya sürüleceği bilinen GTA 6 için sabırsızlandığı bir dönemde, Rockstar’ın bu küçük güncellemesi büyük bir heyecan yarattı. GTA serisi, özellikle derin hikayesi, geniş açık dünyası ve etkileyici karakterleriyle biliniyor. Bu nedenle, yeni oyunun ne gibi yenilikler ve maceralar sunacağı konusunda spekülasyonlar şimdiden oyun dünyasını meşgul ediyor.

Rockstar’ın sessiz kalması, GTA serisinin yeni oyunuyla ilgili beklentileri daha da artırıyor. Her ne kadar şu an için oyunla ilgili sınırlı bilgiye sahip olsak da, Rockstar’ın web sitesindeki bu güncelleme, önümüzdeki aylarda GTA 6 hakkında daha fazla bilgi edinme umudunu yeşertiyor. Oyun dünyası, Rockstar’ın ne zaman ve ne şekilde yeni bilgiler paylaşacağını merakla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x