Tahmin: Bu Yapay Zeka Coin Tahtadan Fırlayabilir!

Yapay zeka odaklı LayerAI (LAI) fiyatı son günlerde, kritik bir direnç seviyesini kesin bir şekilde aşarak önemli bir yükseliş sinyali verdi ve önümüzdeki günlerde yaklaşık yüzde 50 artış bekleniyor.

LayerAI Nedir?

LayerAI, kullanıcıların verilerinden gelir elde etmelerine olanak tanıyan bir ZK Layer-2 blok zinciridir. Blockchain ve yapay zeka (AI) teknolojilerini başarıyla birleştiren LayerAI, trilyonlarca dolar değerindeki veri ve yapay zeka pazarını merkezsizleştirmeyi hedefler.

Şu anda, LayerAI’nın 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bir uygulaması mevcuttur. Yapay zeka ChatGPT’nin başarısına yaklaşan tek AI platformu olarak, müzik, oyun, flört, seyahat gibi alanlarda gelişmeler kaydediyor ve LayerAI ekosistemine katılarak yeni veri gelir kaynaklarını açığa çıkarıyor.

Günlük Görünüm

Yapay zeka coini LayerAI (LAI) fiyatı, kritik destek seviyesi olan $0.008’e geri döndü ve bu seviyeyi 17 Kasım’da onayladı (yeşil ok). Bu, önceki olayın sadece bir sapma olduğunu gösterir (yeşil elips) ve genellikle güçlü yukarı yönlü hareketlerle takip edilir.

Gerçekten de, LAI fiyatı o zamandan beri yükseldi ve 6 Haziran 2023’ten beri fiyat için destek ve direnç seviyesi olan $0.016’daki önemli yatay direnç bölgesini aştı.

Kırılma, önemli ticaret hacmi eşliğinde boğa yutma mumu ile gerçekleştiği için geçerli kabul edilir.

Günlük RSI, ayı uyumsuzluğu çizgisini (kırmızı çizgi) aşarak 50’nin üzerinde bulunuyor, bu da olası daha fazla yukarı hareket için destek sağlıyor.

Bu nedenle, LAI fiyatının mevcut seviyeden yüzde 44,17 artışla $0.025’e kadar yükselmeye devam etme olasılığı yüksektir.

Sonuç

En olası senaryo, LAI fiyatının yüzde 44,17’lik bir artışla $0.025’e kadar çıkacağını öngörüyor.

Bu boğa görünümü, LAI fiyatının günlük zaman çerçevesinde $0.016 seviyesinin altına düşmesi durumunda geçersiz hale gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x