Tron Mucidi Bu Token’le Meme Coin Çılgınlığına mı Katılıyor?

Kripto para piyasası son dönemlerde BONK ve benzerlerinin etkisiyle yeniden meme coin hyp’ını hissetti. BONK’un performansı üzerine inşa edildiği Solana için de önemli bir katalizör oldu. Bu durum Tron kurucusu Justin Sun’ın da dikkatini çekmiş olacak ki ilginç bir anket yapmaya karar verdi. Şimdiye kadar verilen oylar, yakında ufukta yeni bir meme coin olacağını gösteriyor.

Tron mucidi de meme coin hype’ına atlıyor!

Bu tokenler, bu tür sayısız varlığın ortaya çıkması ve birkaçının etkileyici performansı göz önüne alındığında, kripto para endüstrisinin dikkate alınması gereken bir parçası. Şu anda piyasa değerine göre en büyük 20 kripto arasında iki meme coin var var. Bu da referans olması açısından oldukça önemli bir gösterge.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu türün öncüleri köpek temalı olarak ortaya çıktı. Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’i benzerleri takip etti. Dogecoin’in kripto piyasasında on yıllık bir geçmişi olmasına rağmen, diğeri bir yan ürün olarak başladı. Ancak, orijinaline yaklaşacak kadar iyi performans gösterdi. Hatta gerçek dünya kullanımına olan yatırımıyla bazı konularda öne geçti. Mevcut döngü, PEPE, WIF ve BONK gibi yeni türlerin piyasaya girmesiyle devam etti. Sağda solda ortaya çıkan ve günler ve haftalar içinde önemli bir pazar payı elde eden pek çok yenisiyle birlikte, meme coin ekosistemine katılmayı planlayan en son kişi TRON’un kurucusu Justin Sun gibi görünüyor.

Justin Sun, Coconut Chicken (CCC) adlı yepyeni bir meme coin’den bahsetti. Sun, X’teki takipçilerine bunu TRON’da kullanıp kullanmayacaklarını sordu. Anketin tamamlanmasına yaklaşık iki gün kalmış olmasına rağmen, şu ana kadarki sonuçlar oldukça açık. Anket, topluluğun TRON’da böyle bir tokenin yükselişini görmek istediğini gösteriyor.

Justin Sun’ı, BONK ve benzerleri mi etkiledi?

TRON Blockchain’de birkaç meme coin var. Ancak yakın zamandan beri Ethereum ve Solana gibi ağlara popülerlik ve kullanılabilirlik açısından yakın değil. Aslında, BONK ve WIF gibi artan meme coin sayısı Solana’nın ekosistemine büyük katkı sağladı. Bu coin’ler sayesinde SOL, son altcoin rallisinin ön saflarında yer aldı. Bunların her ikisi de topluluğun dikkatini çekti. Ayrıca, son birkaç hafta içinde etkileyici kazançlar elde etti.

Görünüşe göre Justin Sun, özellikle tüm piyasadaki son canlanma ve daha da iyi bir 2024 umutları göz önüne alındığında, meme coin’lerle ilgili devam eden çılgınlıktan yararlanmak istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x